Strona główna
opoka.org.pl
2017-04-08 18:34
S. Zielińska

Czym dla Ciebie jest... ofiara? Internetowe rekolekcje wielkopostne [WIDEO]

Ważne pytanie na dziś: Czym dla Ciebie jest... ofiara?


Przez cały Wielki Post wraz z Domem Formacyjnym Ruchu Światło-Życie w Jaworniku zastanawiamy się czym dla nas są ważne kwestie wiary katolickiej.

Pomagają w tym:

* Abp Wiktor Skworc

* Magda Anioł

* Marcin Jakimowicz

* S. Piotra Wiśniewska

* Aldona Ronczka

* Ks. Andrzej Króliczek

* Daniel Stolarz


Czym dla Ciebie jest ofiara?  Aldona Ronczka odpowiada: "Coś, co mnie kosztuje i duchowo i materialnie, ale mam świadomość tego, że ofiarując to, z tego może być dużo większe dobro."

A co powiedziały na temat ofiary inne osoby?

Nowe odcinki rekolekcji w Wielkim Poście codziennie od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do oglądania i... dzielenia się w komentarzach na Facebooku albo w formularzu, przygotowanym przez Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie w Wiśle Jaworniku, który można znaleźć pod filmem na kanale (YouTube) Domu.

Zapraszamy także do odwiedzenia profilu Domu na Facebooku

Źródło: Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie Wisła Jawornik


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-04-08 13:24:03
miniaturka

#8dzientygodnia - Niedziela Palmowa

O wyjątkowym Ośle - którym warto być! - oraz miłosnej historii - jedynej w swoim rodzaju! - opowiedzą: ks. Marcin Kulczynski - sekretarz Prymasa Polski oraz kl. Dawid Mistelski - rok III.
2017-04-08 18:04:54
miniaturka

Bp Fabene: młodzi z Papieżem zaczynają drogę ku Synodowi

Wraz z młodzieżą całego świata Papież Franciszek rozpoczyna dziś wieczorem wspólną drogę ku przyszłorocznemu Synodowi Biskupów właśnie jej poświęconemu.
2017-04-08 18:22:14
miniaturka

Bp Szlachetka do kobiet: świat potrzebuje kobiecego serca

O tym, że świat potrzebuje dziś kobiecego serca, mówił bp Wiesław Szlachetka, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. duszpasterstwa kobiet i biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej 8 kwietnia w Płocku.
2017-04-08 19:56:14
miniaturka
play

Spacery Uzdrowienia w Wielki Wtorek

Księża archidiecezji łódzkiej proponują wiernym kolejną możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi: Spacer Uzdrowienia. We wtorek Wielkiego Tygodnia (11 kwietnia 2017 r.) wyjdą przed swoje kościoły i spacerując wokół nich będą spowiadać wiernych. Kapłani będą do dyspozycji w godz. 20.00-24.00.
2017-04-08 19:58:44
miniaturka
play

Challenge Wielkopostny #40

Posłuchaj Słowa Bożego i refleksji ks. Michała Misiaka, a potem podejmij wyzwanie na każdy dzień Wielkiego Postu. Przygotuj się w ten sposób na spotkanie z Chrystusem cierpiącym i Chrystusem Zmartwychwstałym. Podziel się swoją wiarą z innymi! Premiery kolejnych odcinków codziennie aż do Wielkiej Soboty. Wyzwanie #40.
2017-04-08 20:00:05
miniaturka
play

Challenge Wielkopostny #41

Posłuchaj Słowa Bożego i refleksji ks. Michała Misiaka, a potem podejmij wyzwanie na każdy dzień Wielkiego Postu. Przygotuj się w ten sposób na spotkanie z Chrystusem cierpiącym i Chrystusem Zmartwychwstałym. Podziel się swoją wiarą z innymi! Premiery kolejnych odcinków codziennie aż do Wielkiej Soboty. Wyzwanie #41.