Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2017-03-27 15:33
S. Zielińska / Agnieszka Salata - Potrzebowska

Wydawnictwo PROMIC na Targach Wydawców Katolickich

Wydawnictwo PROMIC zaprasza na swoje stoisko na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie oraz na spotkanie z udziałem ks. dr. Michała Kozaka MIC, autora tekstów publikowanych w miesięczniku Oremus.

Autor/źródło: pixabay.com

Wydawnictwo PROMIC zaprasza na swoje stoisko na Targach Wydawców Katolickich, w Arkadach Kubickiego w Warszawie w dniach od 30.03 do 02.04.2017 r.

Wydarzeniem towarzyszącym targom, a organizowanym przez Wydawnictwo będzie spotkanie z udziałem ks. dr. Michała Kozaka MIC, autora tekstów publikowanych w miesięczniku Oremus, pt. Psalmy pokarmem na każdy dzień. Jak modlić się psalmami?"

Spotkanie poprowadzi pani Alina Petrowa-Wasilewicz z KAI. Odbędzie się ono 01.04.2017 r., w godz. 14.00-15.00 w sali kinowej na Zamku Królewskim. 

W tym roku Wydawnictwo PROMIC obchodzi jubileusz 30-lecia swojej działalności. 

Na stoisku Wydawnictwa na odwiedzających czekać będzie NIESPODZIANKA - każdy, kto kupi książki za minimum 30 zł i odda sprzedawcy wypełniony kupon weźmie udział w losowaniu - tygodniowego pobytu dla 2 osób w ośrodku Gwiazda Morza w Grzybowie. Zapraszamy - stoisko numer 68.

szczegóły na http://wydawnictwo.pl/pl/n/52


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Targi Wydawców Katolickich, Wydawnictwo PROMIC, ks. dr. Michał Kozak MIC, miesięcznik Oremus