Strona główna
opoka.org.pl
2017-03-16 10:14
Fundacja 24/7

24h modlitwy i postu w intencji Polski

Trwa czterdziestodniowa modlitwa i post “Europe shall be saved”, zainicjowana przez Domy Modlitwy w Europie i podjęta przez chrześcijan w wielu miejscach na świecie. 29 marca wszyscy uczestnicy tej akcji będą wstawiać się do Boga w intencji Polski.

24h modlitwy i postu w intencji Polski

Zapraszamy Was do włączenia się w to wspólne wołanie - w Waszych domach, wspólnotach i kościołach. Dołączcie, by modlić się o wylanie Ducha Świętego na nasz kraj. Wołaj razem z nami o nawrócenie i przebudzenie młodego pokolenia, za dzieci i młodzież, osoby starsze i ludzi w każdym wieku. Proś, by ludzie mediów, pracownicy administracji, biznesmeni, rząd, ludzie pracujący w korporacjach, rodziny i single, biedni i bogaci - poznali Boga i przylgnęli do niego całym sercem! Prośmy  razem o wylanie Ducha Świętego w przeobfitej mierze na nasz naród.

Obejrzyj film, w którym Johannes Hartl zaprasza do włączenia się do akcji “Europe shall be saved”

W Domu Modlitwy w Warszawie, 24 godzinną modlitwę i post rozpoczniemy o 24:00 w nocy z wtorku na środę 28/29 marca i zakończymy w nocy ze środy na czwartek. Będziemy stawać w jedności i wołać do Pana bo wierzymy, że cała Polska będzie zbawiona!

Dom Modlitwy Warszawa 24/7

ul. Sobieskiego 110 70# (przystanek DOLNA)

Środa 29.03.2017r., przez całą dobę.

Można wejść i wyjść w dowolnym momencie, a także dołączyć do modlitwy on-line!

Pliki:

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy