Strona główna
opoka.org.pl
2017-03-14 15:49
S. Zielińska / Caritas Polska

Kwartalnik „Caritas" w wersji elektronicznej na urządzenia mobilne

Wczoraj, 13 marca, odbyła się premiera kwartalnika „Caritas" w wersji elektronicznej, o czym poinformowała Caritas Polska. Pierwsze e-wydanie można pobrać bezpłatnie.

Autor/źródło: pixabay.com

Kwartalnik „Caritas" to magazyn poświęcony pracy charytatywnej oraz problemom społecznym w Polsce i na świecie. 

Każdy kto jest zainteresowany działalnością charytatywną znajdzie na stronach kwartalnika najświeższe informacje dot. prowadzonych akcji pomocowych Caritas w Polsce i na świecie.

Pierwsze e-wydanie Kwartalnika „Caritas" można bezpłatnie pobrać na dowolne urządzenie mobilne wchodząc na stronę www.e.caritas.pl.

E-wydanie jest poszerzone w stosunku do wydania papierowego o aktualne dodatki, informacje z diecezji, zdjęcia i materiały wideo.


Kod promocyjny do BEZPŁATNEGO pobrania kwartalnika nr 1/2017 to: NEWS

W najnowszym wydaniu m.in.:

Listy zza „żelaznych firanek" - o trudnej drodze do odzyskania godności - pisze podopieczny programu „Damy Radę" (Sebastian).

O ogromnej, naturalnej chęci pomagania wśród dzieci i młodzieży - pisze Elżbieta Haśko (Opiekun Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół im. ks. Stanisława Sudoła w Wiązownicy).

Jak i dlaczego Polacy pomagają Syryjczykom? - mówią darczyńcy programu „Rodzina Rodzinie". O tym, jak wygląda teraz życie w Aleppo? - opowiada siostra Urszula Brzonkalik FMM (realizująca w Aleppo program „Rodzina Rodzinie"). 

Więcej informacji na:  www.caritas.pl


Zespół Caritas Polska

www.caritas.pl

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-03-14 14:22:08
miniaturka

Kościół chce zjednoczyć wszystkich w trosce o trzeźwość Polaków

Chcemy zintegrować wszystkie środowiska, aby mówiły jednym głosem, że dbałość o Polaków oznacza także troskę o ich trzeźwość – powiedział KAI bp Tadeusz Bronakowski.
2017-03-14 14:58:35
miniaturka

Bp Mazur na zebraniu KEP: rodzina jest kolebką powołań misyjnych

Kolebką powołań misyjnych jest rodzina – przypomniał dziś w Warszawie bp Jerzy Mazur. Podczas zebrania plenarnego KEP podkreślił, że rodzina powinna być wspólnotą wiary, która ewangelizuje także inne rodziny i niesie Ewangelię światu.
2017-03-14 15:33:40
miniaturka

Bp Juszczak prosi o gościnę dla ukraińskich migrantów w parafiach

Bp Włodzimierz Juszczak zwrócił się do biskupów z prośbą o gościnę dla ukraińskich migrantów w kościołach i parafiach. Potrzebne są świątynie, miejsca na odprawianie nabożeństw, szczególnie w dużych miastach.
2017-03-14 16:16:48
miniaturka

Nepal: kobiety coraz częściej padają ofiarą handlu ludźmi

Coraz więcej kobiet wykorzystuje się w prostytucji czy w handlu organami do przeszczepów – alarmują nepalscy działacze katoliccy.
2017-03-14 18:05:31
miniaturka

Zjazd rodzin z ruchu Focolari w 9-lecie śmierci Chiary Lubich

„Od Chiary Lubich światło dla rodziny” to tytuł międzynarodowego spotkania w Loppiano koło Florencji – jednej z wielu inicjatyw o tematyce rodzinnej, zorganizowanych na całym świecie w dziewiątą rocznicę śmierci założycielki ruchu Focolari.
2017-03-14 18:11:18
miniaturka

Sudan Płd.: zamordowano anglikańskiego pastora

W Sudanie Południowym zamordowano anglikańskiego pastora. Do brutalnej zbrodni doszło w mieście Yei. Co gorsze, ks. Simon Kwaje zginął w dniu, kiedy w całym kraju trwały modlitwy o pokój i pojednanie.