Strona główna
opoka.org.pl
2017-03-07 13:18
S. Zielińska / jasnagora.pl

Strefa świadectw - nowa inicjatywa jubileuszowa na Jasnej Górze

W ramach Jubileuszu 300-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej powstała nowa inicjatywa – Strefa świadectw.

Autor/źródło: Reytan, https://commons.wikimedia.org

Myślą przewodnią Strefy świadectw jest: "Nie może się ukryć miasto położone na górze (Mt 5,14). Opowiedz o tym, co w Twoim życiu uczyniła Matka Boża Częstochowska”.

Organizatorzy inicjatywy zachęcają, aby każdy kto doświadczył cudu lub jakiejkolwiek łaski za pośrednictwem Maryji Jasnogórskiej podzielił się tym z innymi, dla większej chwały Bożej, bowiem rozgłaszanie Jego cudów jest najlepszym sposobem wychwalania Boga.

Koordynatorem akcji Żywa Korona Maryi jest o. Tomasz Tlałka.

Strefa świadectw to inicjatywa, która ma na celu opowiadanie wielkich dzieł Bożych dokonanych przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej. 

W Roku Jubileuszu 300-lecia koronacji Jej Cudownego Wizerunku pragniemy składanymi świadectwami (świadectwo to dowód chwały!) ukazać, że Maryja jest naszą Królową! Jezus kiedyś powiedział: Nie może się ukryć miasto położone na górze (Mt 5,14) – tym miastem jest Jasna Góra – podziel się swoim doświadczeniem działania Maryi w Twoim życiu! 

Świadectwa łask doznanych za przyczyną Matki Bożej z Jasnej Góry można złożyć w formie pisemnej, audio lub video  przez stronę www.swiadectwa.koronamaryi.plMogą one być złożone imiennie lub anonimowo.

Jezus powiedział do człowieka, któremu okazał łaskę: „Wracaj do domu, do swoich, i opowiadaj im wszystko, co Pan ci uczynił i jak ulitował się nad tobą” (Mk 5,19). Uczyń tak i Ty!

Źródło: www.jasnagora.pl /o. Tomasz Tlałka

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy