Strona główna
opoka.org.pl
2017-03-01 11:13
AC / krakow.oaza.pl/blachnickinawielkipost.pl

Blachnicki na Wielki Post

Czy chcesz dostawać słowo Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego na każdy dzień Wielkiego Postu na Twoją komórkę? Sprawdź, co trzeba zrobić!

Autor/źródło: blachnickinawielkipost.pl

Propozycją Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej na dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu jest... codzienna wiadomość z myślą Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do akcji? Wejść na stronę blachnickinawielkipost.pl i wypełnić znajdujący się na niej formularz.

Organizatorzy twierdzą, że jest to ciekawa propozycja na dobre przeżycie Wielkiego Postu dla wszystkich, którzy z powodu napiętych zajęć nie mają czasu na dłuższą lekturę.

Przy okazji w ramach jałmużny wielkopostnej, zamawiając pakiet 40 SMS-ów można złożyć ofiarę na cele ewangelizacyjne. Jednak organizatorzy dają opcję do wyboru: można otrzymywać SMS bezpłatny (limit 500 osób - uwrażliwiają jednak na to, aby przed wyborem tej opcji pomyśleć o bliźnim), można wykupić pakiet 40 wiadomości na komórkę bądź na e-maila, w ramach jałmużny wielkopostnej, można też, po prostu, śledzić stronę www.

Akcję przygotowały trzy Diakonie Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej: Ewangelizacji, Modlitwy i Wyzwolenia.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-03-01 10:46:18
miniaturka

Jasna Góra: konferencja dyrektorów szkół katolickich

O wyzwaniach stojących przed szkolnictwem katolickim w Polsce wobec nowej reformy oświaty rozmawiali na Jasnej Górze uczestnicy Konferencji Dyrektorów Szkół Katolickich.
2017-03-01 10:49:06
miniaturka

Bp Solarczyk: modlitwa, post i jałmużna otwierają nas na Miłość Boga

Modlitwa, post i jałmużna pomagają nam otworzyć się na Miłość Boga - podkreślił bp Marek Solarczyk. W Środę Popielcową biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej przewodniczył rano Mszy św. w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika.
2017-03-01 11:07:44
miniaturka

Droga krzyżowa za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich

W stołecznej Archikatedrze zostanie odprawiona Droga Krzyżowa w ramach obchodzonego w I piątek Wielkiego Postu Dnia Modlitwy i Pokuty za grzechy pedofilii.
2017-03-01 12:19:59
miniaturka

Misjonarz na Post: już prawie 5 tys. osób wspiera duchowo misjonarzy. A Ty?

Środa Popielcowa to początek Wielkiego Postu. Trwa ogólnopolska akcja „Misjonarz na post”. Czy wybrałeś już misjonarza?
2017-03-01 13:13:21
miniaturka

Warszawa: obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W Muzeum Wojska Polskiego zainaugurowane zostały 1 marca obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na dziedzińcu muzeum odczytany został apel pamięci.
2017-03-01 13:30:00
miniaturka

Delegacja Caritas Polska przebywa z wizytą w syryjskim Aleppo

Celem wizyty jest rozwój programu Rodzina Rodzinie prowadzonego przez Caritas Polska na rzecz ofiar wojny syryjskiej oraz powołanie kolejnych projektów pomocy dla poszkodowanych podczas trwającego już sześć lat konfliktu.