Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2017-02-27 09:58
Monika Fenisz

Ogólnopolska Sesja Zarządów Diecezjalnych KSM

W niedzielę zakończyła się Ogólnopolska Sesja Zarządów Diecezjalnych Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Sobotniej Eucharystii przewodniczył bp Józef Wróbel
Autor/źródło: KSM Polska

W miniony weekend (24-26.02) odbyła się Ogólnopolska Sesja Zarządów Diecezjalnych KSM. W spotkaniu udział wzięło 100 osób z 24 diecezji. Młodzież dyskutowała nt. planów Stowarzyszenia na kolejne lata. Był to również czas pracy w grupach, udziału w warsztatach i konferencjach, ale przede wszystkim czas modlitwy za młodzież zgromadzoną w KSM-ie. Sobotniej Eucharystii przewodniczył bp Józef Wróbel, skierował także homilię do członków KSM.

Krajowa Sesja KSM odbyła się w Lublinie. Podczas obrad podjęto tematy, takie jak organizacja warsztatów dziennikarskich, szkoleń liderskich i instruktorskich, Ogólnopolskie Dni Formacyjne na Śnieżnicy dla Zarządów i Kierownictw, podsumowano Debaty Walentynkowe, które odbyły się w dziesięciu miastach Polski. W sobotę uczestnicy Sesji wzięli udział w balu ostatkowym.

Spotkania, w których udział biorą Zarządy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z całej Polski, odbywają się trzy razy w roku.


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: młodzież, KSM, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, sesja, zarząd diecezjalny