Strona główna
opoka.org.pl
2017-02-22 14:17
Fundacja 24/7

Góra Modlitwy - Utkałeś mnie w łonie matki mojej

Serdecznie zapraszamy na najbliższą Górę Modlitwy “Utkałeś mnie w łonie matki mojej” (Ps. 139,13) Odbędzie się ona 25 lutego 2017 r. w godz. 8:00-24:00

Góra Modlitwy - plakat
Autor/źródło: Fundacja 24/7

Nie ma nic piękniejszego i bardziej uwalniającego niż ta świadomość, że Bóg stworzył i ukochał każdego z nas. Nikt z nas nie jest dziełem przypadku. Jesteśmy wybrani i wymarzeni przez Boga przed założeniem świata i powołani do doświadczania Jego bliskości!

Panie, przenikasz i znasz mnie, Ty wiesz, kiedy siadam i wstaję. Z daleka przenikasz moje zamysły, widzisz moje działanie i mój spoczynek i wszystkie moje drogi są Ci znane. Choć jeszcze nie ma słowa na języku: Ty, Panie, już znasz je w całości. Ty ogarniasz mnie zewsząd i kładziesz na mnie swą rękę… Ty mnie utkałeś w łonie mej matki… (Z psalmu 139)

Czym jest Góra Modlitwy?

Cykliczną, comiesięczną, 16-godzinną modlitwą złożoną z 3 elementów: uwielbienia, rozważania Pisma Świętego oraz wstawiennictwa. Rozpoczyna się o godzinie 8:00 a kończy o 24:00.

Szczególnie zapraszamy na: 14:00 na nauczanie z serii "Szkoła Modlitwy"; 18:00 - modlitwę o uzdrowienie; oraz 22:00 - wstawienniczą litanię nocy. Można wejść i wyjść w dowolnym momencie, a także słuchać nas na żywo: www.warszawa24.org/live

Będziemy modlić się o to, by Bóg dotknął serc wszystkich ludzi i odnowił w nich tożsamość jego umiłowanych dzieci. Będziemy się także modlić za wszystkich, którym odmawia się prawa do życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

Dom Modlitwy Warszawa 24/7
ul. Sobieskiego 110 - 70# (drugie piętro)
przystanek Dolna

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy