Strona główna
opoka.org.pl
2017-02-13 11:19
ek / projektroznica.pl

O bezdomności w każdym z nas...

"Różnica" to projekt, który zachwyca zarówno najwyższą artystyczną jakością obrazów, jak i psychologicznym wymiarem pojawiających się w nim historii. Wobec tego dzieła trudno przejść obojętnie!

"Różnica" to projekt, który uczy nas czym jest prawdziwa bezdomność. Bezdomność bowiem to nie brak materialnego domu. To coś co może być bliżej Ciebie niż myślisz. Bezdomność to przede wszystkim brak relacji. W tym kontekście każdy z nas może być bezdomny. Ile znasz osób, które mają problemy w relacjach z najbliższymi osobami? Ile z nas żyje w ciągłym strachu, że straci pracę, zdrowie, pieniądze, wszystko... Gonimy za materią tracąc to, co najcenniejsze. RELACJE.


Książka Jacka Hajnosa "Różnica" to najbardziej cenna i wartościowa cegiełka, jaką możesz zakupić pod budowę domu: dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo sprzedaż książki wspiera działalność Wspólnoty Betlejem - jednej z najbardziej skutecznych organizacji walczących z bezdomnością. Twój zakup rozbudowuje dom dla prawdziwych ludzi.

A w wymiarze ponadmaterialnym poznanie treści książki będzie dla Ciebie najlepszą inwestycją w Twój własny "dom", który sam sobie budujesz inwestując w trwałe relacje.

Więcej informacji: www.projektroznica.pl


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-02-13 10:25:07
miniaturka

Rozpoczęła się 18 sesja prac Rady Kardynałów (K-9)

Można oczekiwać, że trwające do środy 15 lutego dyskusje tego gremium poświęcone będą dalszym rozważaniom dotyczącym różnych dykasterii Kurii Rzymskiej, w świetle planowanej nowej konstytucji apostolskiej.
2017-02-13 10:44:39
miniaturka

Rekolekcje "Ich Troje"

Dominikański Dom Rekolekcyjny "Korbielów" zaprasza na rekolekcje prowadzone przez Szymona Hołownię.
2017-02-13 11:01:58
miniaturka

Poznajcie Sammy'ego Basso!

Wydawnictwo "Edycja Świętego Pawła" zaprasza czytelników do spotkania z niezwykłym - "małym wielkim człowiekiem", jak sam siebie nazywa...
2017-02-13 12:38:49
miniaturka

Kraków: puchar Kamila Stocha na aukcji charytatywnej

Puchar, który Kamil Stoch wywalczył 22 stycznia 2017 roku w Zakopanem, został sprzedany na aukcji charytatywnej za 5 tys. złotych. Wszystko za sprawą koncertu charytatywnego zorganizowanego Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, który 12 lutego odbył się w Krakowie.
2017-02-13 12:42:30
miniaturka

„Płockie Walentynki” dla szukających miłości

Przedstawienie odkłamanej historii św. Walentego i wspólna modlitwa dziękczynna znajdą się w programie pierwszych „Płockich Walentynek”, odbywających się pod hasłem „Szukający miłości”.
2017-02-13 12:45:10
miniaturka

Zapalmy światełko pamięci dla bohaterów Armii Krajowej

Z okazji przypadającej we wtorek, 14 lutego, 75. rocznicy utworzenia Armii Krajowej, w 150 punktach w Warszawie zapłoną znicze pamięci. - To światełko będzie wyrazem naszej wdzięczności i pamięci.