Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-02-10 13:01
KAI/mm

Siedlecka Caritas pomoże rozliczyć podatek

Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej działające przy Caritas Diecezji Siedleckiej od 1.02 do 30. 04 oferuje pomoc przy rozliczaniu podatku. Podobne wsparcie można uzyskać od 1.03 w każdą środę przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach.

Autor/źródło: pixabay.com

W tym czasie możliwe będzie sporządzenie i elektroniczne przekazanie zeznania podatkowego za rok 2016. - Rozliczeń w Białej Podlaskiej będą dokonywać uczestnicy sekcji finansowo-księgowej bialskiego Centrum Integracji Społecznej oraz wolontariusze Centrum Wolontariatu. Wszyscy zostali przeszkoleni przez pracowników Urzędu Skarbowego – tłumaczy Irena Paszkiewicz, p.o. kierownika tamtejszego CIS. W celu sporządzania rozliczeń podatkowych, CIS udostępnia dwa stanowiska komputerowe.

W Siedlcach rozliczać PIT-y będzie dwóch pracowników diecezjalnej Caritas.

Aby dokonać rozliczenia należy zabrać ze sobą informacje o osiągniętych w roku 2016 dochodach /PIT-11, PIT-11-A, PIT-40/ oraz zeznanie PIT-37 za rok 2015. W przypadku korzystania z ulg podatkowych należy dodatkowo przygotować dane dotyczące dzieci: imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL lub dokumenty potwierdzające uprawnienia do korzystania z ulgi, a także faktury za zakupione leki.

Wszystkich chętnych zapraszamy do korzystania z usługi bezpłatnego rozliczenia się z Fiskusem i do przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Siedleckiej.

an / Siedlce


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Caritas, Siedlce, podatek