Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-01-30 11:05
ks. Janusz Wilk/mm

40 Dni dla Życia

Po raz siódmy w Wielkim Poście odbędzie się krucjata modlitewna 40 Dni dla Życia. Modlitwa rozpocznie się w Środę Popielcową o godz 12., a zakończy w Niedzielę Palmową. Od 22 stycznia można zgłaszać się do wspólnej modlitwy.

Autor/źródło: www.ksm.legnica.pl

Modlitwa odbywa się ona w łączności z osobami modlącymi się przy ośrodkach aborcyjnych na całym świecie. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się telefonicznego i podejmowania czuwania w swoich domach lub wraz z grupami w kościołach. Charakter modlitwy jest dowolny. Ważne by wspólnie zachować ciągłość czuwania w intencji życia przez 960 godzin w dzień i w nocy.

Modlitwa rozpocznie się 1 marca, w Środę Popielcową, o godzinie 12, a zakończy w Niedzielę Palmową, czyli 9 kwietnia wraz z rozpoczęciem IX Legnickiego Marszu dla Życia i Rodziny.

Od niedzieli, 22 stycznia Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przyjmuje zgłoszenia na wybrane godziny od osób zainteresowanych przyłączeniem się do wspólnej modlitwy.

Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 pod numerem tel. 513 129 362. Wystarczy zadeklarować jedną godzinę osobistej bądź wspólnotowej modlitwy w intencji nienarodzonych, aby przyłączyć się do krucjaty. Kalendarz na którym będzie można zobaczyć wole godziny zostanie udostępniony na stronie www.marszdlazycia.legnica.pl.Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: legnica, modlitwa, 40 Dni dla Życia