Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-01-27 16:54
ek

Wartościowe filmy w „Kinie Pod Aniołem”

Marzeniem twórców Kina jest stworzenie przestrzeni, która wykorzystując siłę kina, będzie prowadziła do Boga.

Autor/źródło: pixabay

Jeśli szukasz filmów, które mogłyby Cię zainteresować, zainspirować, zastanowić, skłonić do zmian w Twym życiu… lub wywołać uśmiech – zajrzyj do „Kina Pod Aniołem”. Znajdziesz tam produkcje, które bez obaw pokażesz swoim dzieciom, polecisz znajomym lub podsuniesz komuś, kto przeżywa trudne momenty w swym życiu.

Odwiedzając „Kino Pod Aniołem”:

•    Masz pewność, że nie łamiesz prawa i korzystasz z legalnego źródła.

•    Wspierasz rodzimą produkcję filmów chrześcijańskich.

•    Jesteś na bieżąco z terminarzem „dobrych premier”.

Misja „Kina Pod Aniołem” nie ogranicza się tylko do bycia źródłem legalnego dostępu do filmów, które opuściły sale kinowe. Równie ważne dla twórców jest to, by zabiegać o produkcje, które nie były do tej pory dystrybuowane w naszym kraju. Jednocześnie pragną aktywnie wspierać prace nad chrześcijańskim filmem w Polsce.

Aby móc korzystać z serwisu filmowego, należy  dokonać rejestracji. Po zalogowaniu na swoje konto można zakupić dowolny film.

Osoby które chciałyby pokazać film w swojej wspólnocie, parafii lub szkole, mogą uzgodnić warunki udostępnienia licencji, by pokaz odbył się legalnie. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie www.rafaelfilm.pl/pokazy-filmowe/. Wszelkie zapytania w sprawie pokazów proszę kierować na adres: malgorzata@rafael.pl.Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: kino internetowe, film, wartościowe kino