Strona główna
opoka.org.pl
2017-01-26 09:21
Waldemar Wesołowski

Szkoła wiary z Marią Vadia i Armią Dzieci w Legnicy

W dniach 24-26 lutego w Legnicy gościć będzie po raz kolejny znana amerykańska charyzmatyczka Maria Vadia. Wraz z grupą ewangelizacyjną z Lublina „Armia Dzieci” prowadzić będą trzydniową szkołę wiary.

plakat

Obserwując otaczający nas świat łatwo można zauważyć ogromne tempo życia. Coraz więcej ludzi skarży się, że nie ma czasu dla rodziny, na wypoczynek. Wiele godzin spędzonych w pracy pozbawia chęci wychodzenia w wolnym czasie gdziekolwiek. Często zdarza się, że cierpi na tym także nasza relacja z Bogiem. Tymczasem bez Niego trudno żyć. Trudno jest znaleźć sens naszej pracy, odkryć wartość siebie samego i drugiego człowieka. Jeżeli nie chcemy tylko wegetować naszedł czas zmiany. Proponujemy wyjątkowe chwile, które na dobre mogą zmienić nasze życie. Pomogą nadać głęboki sens naszej zwykłej codzienności.

Zapraszamy zatem na Weekendową Szkołę Wiary od 24 do 26 lutego br. do Legnicy.  Będzie to czas radości, modlitwy, poznania i spotkania. Szkołę poprowadzi znana na całym świecie charyzmatyczka ze Stanów Zjednoczonych Maria Vadia oraz wspólnota „Armia Dzieci”. Podobne spotkanie już organizowaliśmy w ubiegłym roku i zgromadziło ono w sumie ok. tysiąca osób.

Mamy nadzieję, że tegoroczne będzie nie mnie liczne. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów można uzyskać na stronie www.jacek-legnica-sanktuarium.pl lub pod numerem telefonu 509-207-397. Serdecznie zapraszamy!

W imieniu organizatorów ks. Andrzej Ziombra

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-01-25 17:40:17
miniaturka

Europa: decyzja Trybunału Praw Człowieka w sprawie surogacji

W Strasburgu 24 stycznia zapadł wyrok w sprawie, gdzie kluczowy element stanowiła praktyka określana mianem surogacji. Europejski Trybunał Praw Człowieka swoją decyzją nie przyznał specjalnych przywilejów włoskiej parze, która skorzystała z tzw. macierzyństwa zastępczego.
2017-01-25 18:09:54
miniaturka

Boliwia: reakcja polskiego biskupa na zabójstwo misjonarki

„To bardzo smutne zaskoczenie dla nas wszystkich, bo my tu jako Polacy, misjonarze jesteśmy bardzo dobrze przyjmowani”. Tak na zabójstwo wolontariuszki Heleny Kmieć zareagował ordynariusz boliwijskiej diecezji Oruro.
2017-01-25 18:40:29
miniaturka

Papież na ekumenicznych nieszporach: pojednanie wymaga ofiary

W jaki sposób głosić Ewangelię pojednania po wiekach podziałów? To pytanie Papieża Franciszka wybrzmiało podczas ekumenicznych nieszporów konkludujących Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
2017-01-26 09:49:25
miniaturka

Papież Franciszek nie chce, aby jego wizerunek znalazł się na watykańskich monetach euro

Papież Franciszek nie chce, aby jego wizerunek znalazł się na watykańskich monetach euro. W nowej edycji monet na 2017 rok będzie uwieczniony tylko herb papieża, potwierdził w rozmowie z niemiecką agencją katolicką KNA Watykański Urząd Filatelistyki i Numizmatyki.
2017-01-26 10:39:24
miniaturka

Briefing z udziałem abp. Jean Abdou Arbacha z Syrii

Konferencja prasowa odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia o godz. 11.00 w Centrum Konferencyjnym Ordynariatu Polowego WP (Warszawa, ul. Długa 13/15 – przy katedrze polowej WP).
2017-01-26 11:06:36
miniaturka

Włącz się w program "Rodzina rodzinie" - to takie proste

Każda osoba może wesprzeć rodziny syryjskie i libańskie, które cierpią z powodu zagrożenia wojennego. Organizatorem programu pomocy jest Caritas Polska.