Strona główna
opoka.org.pl
2017-01-22 21:12
Małgorzata Strzelec / ks. Łukasz Żurawski

Balik dla dzieci w lutogniewskiej parafii

Karnawał to nie tylko czas bali, biesiad dla dorosłych, ale i dla dzieci. Bo one też chcą radosną zabawą chwalić Boga..

Już w najbliższą niedziele 29 stycznia  w godz. od 16:00 - 19:00 w Sali Domu Ludowego  w Lutogniewie nieopodal Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia  zostanie zorganizowany przez Grupę Charytatywna i ks. proboszcza Łukasza Żurawskiego Balik dla  dzieci. Chociaż do baliku pozostał jeszcze tydzień to już dziś warto pomyśleć o ciekawym i oryginalnym przebraniu.  Dlaczego? Przede wszystkim po to, by dobrze się bawić,ale także mieć szanse na zdobycie nagrody, bo organizatorzy przewidzieli nagrody  za najciekawsze przebranie .Jakie to tymczasem  tajemnica. Ale to nie koniec atrakcji i niespodzianek przygotowanych dla najmłodszych, ale żeby się o nich dowiedzieć po prostu trzeba przyjść i zobaczyć. Będzie i też tajemniczy gość. Zapowiada się ciekawa  i pełna radości i niespodzianek zabawa.

Dzieje się, dzieje w niewielkim Lutogniewie...piękna żywa i ruchoma szopka, Orszak Trzech Króli, konkurs na gwiazdę, a teraz Balik dla dzieci...pełen atrakcji. Dzieciaki trzeba przyjść, by zobaczyć co wymyślili organizatorzy. Miłe spędzenie niedzielnego popołudnia gwarantowane..Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-01-22 18:12:39
miniaturka

Prymas Polski modlił się w intencji kard. Józefa Glempa

Abp Wojciech Polak przewodniczył w niedzielę w inowrocławskim kościele pw. Zwiastowania NMP Mszy św. w intencji kard. Józefa Glempa.
2017-01-22 18:36:20
miniaturka

Powstaje pierwsza we Francji kaplica na stadionie

Klub sportowy Olympique Lyon zamierza na swoim nowym stadionie Parc OL otworzyć kaplicę dostępną dla wyznawców trzech religii monoteistycznych
2017-01-22 20:47:04
miniaturka

Bp Janiak: uczeń Chrystusa winien być człowiekiem jedności

- Każdy uczeń Chrystusa winien być człowiekiem jedności, scalenia, a nie dzielenia, rozbijania, intryg - mówił bp Edward Janiak podczas spotkania noworocznego z mieszkańcami Jarocina. Biskup kaliski przewodniczył Mszy św. w kościele pw. św. Marcina w Jarocinie.
2017-01-23 09:58:39
miniaturka

Charytatywny przegląd kolęd

Prawie 500 osób wzięło udział w „Spotkaniu z kolędą”, które odbyło się 22 stycznia w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Jawiszowicach – Osiedle Brzeszcze.
2017-01-23 10:04:42
miniaturka

Zakopane: kard. Nycz wśród kibiców na Wielkiej Krokwi

Kamil Stoch stanął na najwyższym miejscu na podium. Puchar wręczył mu prezydent RP Andrzej Duda. Zawody na Wielkiej Krokwi oglądał także metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.
2017-01-23 10:47:58
miniaturka

Msza św. w 4. rocznicę śmierci kard. Józefa Glempa

Msza zostanie odprawiona w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie 23 stycznia o godz. 19.00. Wezmą w niej udział m.in. przedstawiciele ruchów i stowarzyszeń katolickich działających w Archidiecezji Warszawskiej.