Strona główna
opoka.org.pl
2017-01-19 10:28
www.duszpasterstwotalent.pl/mm

Warsztaty dla kobiet: Złamana, ale nie bezsilna

W Krakowie w dniach 27-29 stycznia odbędą się warsztaty dla kobiet: zdradzonych, pozostawionych, tych, które zdecydowały się odejść, zniechęconych brakiem relacji z mężem.

Autor/źródło: www.duszpasterstwotalent.pl

Rozpoznając różne potrzeby uczestników spotkań naszego Duszpasterstwa, postanowiliśmy zaproponować kobietom zdradzonym, pozostawionym, które same zdecydowały się odejść czy zniechęconych brakiem relacji z mężem udział w warsztatach. Poprowadzi je Małgorzata Dąbrowska.

Uczestniczki warsztatów będą miały również możliwość rozmowy czy skorzystania z posługi sakramentalnej ze strony ks. Grzegorza Piątka. Podczas spotkania każda uczestniczka m.in znajdzie miejsce i czas na zastanowienie się i modlitwę, uświadomi sobie swoją wyjątkowość i siłę. Ufamy, że owocem spotkania będzie ponadto nawiązanie przyjaźni, zrobienie planu na życie, przekucie słabości i bólu w radość i siłę, przemodlenie trudnych spraw. Zapraszamy do Domus Mater w Krakowie w ostatni weekend stycznia.


Prowadzenie: Małgorzata Dąbrowska i ks. Grzegorz Piątek.

Więcej informacji na stronie: duszpasterstwotalent.pl/zlamana-ale-nie-bezsilna/

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-01-18 18:50:03
miniaturka

Kolejne trzęsienie ziemi we Włoszech

Centralne Włochy przeżyły dziś kolejną serię wstrząsów sejsmicznych o sile przekraczającej 5 stopni. Epicentra znajdowały się w tym samym górskim regionie, co poprzednio. Nie odnotowano na razie ofiar śmiertelnych.
2017-01-19 10:00:10
miniaturka

Lampedusa: start włoskiego tygodnia modlitw o jedność chrześcijan

Po raz pierwszy Lampedusa stała się miejscem, gdzie przedstawiciele różnych wyznań razem rozpoczęli 18 stycznia włoskie obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
2017-01-19 10:15:31
miniaturka

Nigeria: biskupi zaniepokojeni atakiem na obóz uchodźców

W ataku na obóz uchodźców zginęło ponad sto osób, głównie kobiet i dzieci, a drugie tyle zostało ciężko rannych.
2017-01-19 12:03:49
miniaturka

Znamy hasło XVII Dnia Papieskiego

„Idźmy naprzód z nadzieją” - te słowa będą hasłem XVII Dnia Papieskiego, obchodzonego w tym roku 8 października. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” planuje również konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską inspirowaną nauczaniem Jana Pawła II.
2017-01-19 12:09:29
miniaturka

Prezydent Andrzej Duda w Ziemi Świętej

Prezydent spotkał się z polskimi elżbietankami w Betlejem a i ich przełożoną siostrę Szczepanę Hrehorowicz odznaczył Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP, odwiedził także Bazylikę Grobu Pańskiego w Jerozolimie i Bazylikę Narodzenia Pańskiego w Betlejem.
2017-01-19 12:28:15
miniaturka

USA: sześciu zwierzchników religijnych na zaprzysiężeniu prezydenta Trumpa

W uroczystości zaprzysiężenia nowego prezydenta USA, Donalda Trumpa, weźmie udział sześciu zwierzchników religijnych. Będzie wśród nich arcybiskup Nowego Jorku, kard. Timothy Dolan.