Strona główna
opoka.org.pl
2017-01-07 23:16
Małgorzata Strzelec / ks. Krzysztof Lipiński

Spotkanie świąteczno- karnawałowe wspólnoty „TACY SAMI” w Mikstacie

Dobrze jest się razem spotkać, by wspólnie się modlić, ale i radować. Takie spotkanie łączące modlitwę i zabawę już w niedzielę 15 stycznia w Mikstacie.

Wspólnota "TACY SAMI"
Autor/źródło: ks.Krzysztof Lipiński

15 stycznia w Mikstacie odbędzie się spotkanie wspólnoty „ TACY SAMI”. Wspólnota skupia osoby niepełnosprawne oraz wolontariuszy. Wspólnota organizuje podczas wakacji wczasorekolekcje, podczas których pogłębia swoją  więź z Bogiem i drugim człowiekiem około 40 osób niepełnosprawnych, które wspierane są przez wolontariuszu. Wspólnota liczy około 90 osób.

Opiekę duszpasterską nad wspólnotą spełnia ks. Krzysztof Lipiński, który jest Diecezjalnym Duszpasterzem Osób Niepełnosprawnych, a od 1 lipca sprawuje posługę wikariusza  w parafii pw. Trójcy Świętej w Mikstacie. I to właśnie Mikstat wybrany został na miejsce spotkania świąteczno- karnawałowego Wspólnoty.

Spotkanie rozpocznie się Eucharystia sprawowaną o godz. 11:00 w kościele pw. Trójcy Świętej w Mikstacie. Po Mszy Świętej spotkanie w MGOK –u . Tu okazja do podzielenia się opłatkiem i złożenie sobie życzeń, trwamy wszak wciąż jeszcze w czasie świątecznym. A potem kawa, coś słodkiego i karnawałowa zabawa.

                                                                                                                                             Zapraszamy do  Mikstatu !


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy