Strona główna
opoka.org.pl
2017-11-20 12:10
AC / Salve TV

Agnieszka Porzezińska wyjaśnia, jak być dobrze zorganizowaną mamą

Dziennikarka Agnieszka Porzezińska w rozmowie z Ewą Pietrzak wyjaśniała, co może pomóc w byciu dobrze zorganizowaną mamą.

- Spośród rozlicznych moich córek, są też dwie nastolatki. To jest taki prezent z miłości dla nich - mówiła Agnieszka Porzezińska.

- Jest też dużo porad dotyczących rozwoju życia duchowego, budowania poczucia własnej wartości. On ma wszystko, co powinien mieć kalendarz - dodawała.

Jak podkreślała, "wszystkie mamy wielodzietne mówią, że im więcej mają dzieci, tym są lepiej zorganizowane".

- Trochę ten kalendarz dostarcza argumentów, których czasem nam brakuje, bo nie wiemy jak w prosty sposób dostarczyć dzieciom różne sprawy - zaznaczyła dziennikarka.

- Przede wszystkim są porady, jak zbudować poczucie własnej wartości. Jeśli ma się poczucie własnej wartości i jest się mądrą dziewczyną,to wtedy nie trzeba dawać porad jak zdobyć fajnego chłopaka, bo wtedy oni sami się garną, ci najfajniejsi - tłumaczyła.

- Dużo uwagi poświęcam budowaniu przyjaźni, umiejętności budowania dobrych relacji - mówiła.

źródło: Karolina Zaremba, Salve TV - Chrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-11-20 10:31:36
miniaturka

Nowenna przed odnowieniem Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

W uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 26 listopada, w polskich kościołach i kaplicach nastąpi odnowienie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Od 17 listopada trwa nowenna przygotowująca do tego dnia.
2017-11-20 11:46:15
miniaturka

Kraków: akcja „Wieszak” czyli studenci dla osób ubogich i bezdomnych

Ściągnijcie coś z wieszaka i podzielcie się dobrem – namawiają studenci z dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego „Beczka”, którzy organizują zbiórkę odzieży dla osób bezdomnych. Akcja „Wieszak” potrwa do końca tygodnia.
2017-11-20 11:59:47
miniaturka
play

Wolontariusze potrzebni w Bazylei!

Kolejne spotkanie młodych odbędzie się w Bazylei i okolicy, w Szwajcarii, od 28 grudnia 2017 do 1 stycznia 2018 roku.
2017-11-20 12:47:11
miniaturka

Rozpoczęła się XVII edycja Szlachetnej Paczki!

Rozpoczęła się XVII edycja Szlachetnej Paczki, projektu Stowarzyszenia Wiosna, który inspiruje społeczeństwo do pomocy potrzebującym.
2017-11-20 13:14:09
miniaturka

"Życie ma sens" - w czwartek rusza festiwal "Kino z duszą"

Najlepsze filmy „z duszą”, spotkanie z ojcem Leonem Knabitem i operatorem filmowym Andrzejem Musiałem – to i wiele więcej na piątym już Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Kino z duszą”, który rozpoczyna się już w czwartek.
2017-11-20 13:44:59
miniaturka

7 samochodów dostawczych na rzecz Caritas Polska

21 listopada nastąpi uroczyste przekazanie przez Jeronimo Martins Polska 7 samochodów dostawczych na rzecz Caritas Polska oraz podsumowanie dotychczasowej współpracy obu podmiotów w ramach projektu Spiżarnia Caritas.