Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-07-03 13:15
S. Zielińska

15 tysięcy newsów

W serwisie informacyjnym opoka.news od początku jego istnienia opublikowano do dziś ponad 15 tysięcy newsów.

Autor/źródło: sz/Opoka

Portal opoka.news to nowoczesny, responsywny, społecznościowy system wymiany informacji. Redaktorami tworzącymi teksty są osoby duchowne i świeckie, zarówno rzecznicy prasowi różnych instytucji, jak i osoby z pasją dziennikarską związane z życiem Kościoła. Dla wszystkich automatycznie generowane są dedykowane podserwisy, które mogą być częścią ich własnych stron www.

Najbardziej aktywnymi spośród redaktorów współpracujących z opoka.news są: Pani Ewa Kotowska-Rasiak (ekotowska.opoka.news - 346 newsów), ks. Waldemar Wesołowski (legnica.opoka.news - 173), Pani Małgorzata Strzelec (mikstat.opoka.news -156), Pan Robert Adamczyk (lichen.opoka.news - 120), Brat Szymon Janowski (kapucyni.opoka.news - 71).

Wszystkie newsy tych autorów znalazły się na stronie głównej naszego serwisu.

Wszystkim naszym redaktorom składamy serdeczne podziękowania i życzymy wielu sukcesów osobistych i zawodowych. Jednocześnie zachęcamy do dalszego dzielenia się wiadomościami o wydarzeniach z życia Kościoła, których jesteście świadkami i uczestnikami, oraz informacjami o Wspólnotach w których żyjecie.

Serwis opoka.news pozwala na szybkie i wzajemne udostępnianie aktualności pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi współpracą podmiotami Kościoła katolickiego. Osoby, które chciałyby skorzystać z możliwości systemu, zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy oraz przykładami wykorzystania zasobów opoka.news na innych stronach internetowych, które prezentujemy na stronie: opoka.news/wspolpraca


***

Fundacja Opoka została powołana przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 5 czerwca 1998 r. Jej zadaniem jest służenie Kościołowi katolickiemu w Polsce w zakresie tworzenia systemu elektronicznej wymiany informacji.

W marcu 1999 r. nastąpiła inauguracja serwisu internetowego www.opoka.org.pl

We wrześniu 2016 Fundacja uruchomiła dwa nowoczesne, responsywne i społecznościowe serwisy pomocnicze: opoka.news i opoka.photo.

Serwis opoka.photo służy do wymiany zdjęć, filmów i opracowań graficznych.


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Fundacja Opoka, wiadomości, informacje, opoka.news, news